Připravované akce

No event found!

Nejnovější UDÁLOSTI

Quick Setup (SMED) Training

Legendary Ritsuo Shingo shared his unique experience as a leader at Toyota, trying to inspire and senior managers in how to overcome challenges, and the principles of management that shapes a [...]

Problem Solving In field Training

TPM is the base for a Lean Management system, we covered the foundations of TPM management and how to start at your own plant.

NAŠE MEZINÁRODNÍ ZÁKAZNÍCI

proč nám věří

Náš tým
Znáte náš tým
Zkušený a zkušený
Máme mimořádný tým spolupracovníků, mezi něž patří autoři nejlepších prodejů, bývalí manažeři společnosti Toyota a další společnosti Lean a profesionálové s hlubokými znalostmi v Lean philosophy.
Globální a adaptivní
Read more
Všestrannost
Naší invaze v různých globálních místech a průmyslových odvětvích nám dává privilegovaný pohled na pochopení specifického kontextu každé společnosti v její transformační cestě.
Výsledek
Read more
Míra spokojenosti
Máme vysokou míru vracející se zákazníky, tato diskuse sama o sobě, pokud jde o přidanou hodnotu z našich služeb, poskytující našim zákazníkům finanční a nejdůležitější kulturní výhody.
Naši zákazníci
Zjistěte více o nás
Solidní partneři
Měli jsme šanci podpořit více než 300 společností, které jsou spojeny hlavními výrobci a poskytovateli služeb po celém světě.
Náš model
Read more
Holistický přístup
Náš model Transformace přesahuje běžné chudé iniciativy, protože integruje celou organizaci (filozofie, proces, lidé a řešení problémů) do dlouhodobé strategie rozvoje společnosti neustálého zlepšování a učení.
Vývojové systémy
Podívejte se na naše tréninkové programy
Inovace ve vzdělávání
Máme inovativní vzdělávací systémy a programy pro správný vývoj profesionálů, jako jsou Lean simulátory, Blended Learning, Toyota Kata a Gemba Workshops.

THE LEAN BLOG

Here are  some Experiences & Lessons learned you really need to read.

Lean Consulting, Lean Manufacturing Training, Leadership, Problem Solving, PDCA, 5s, SMED, Visual Control, TPM, TPS, Jidoka, Built-in Quality, Toyota Production System, The Toyota Way, Kaizen, Value Stream Mapping & Design, Standard Work, Gemba Kaizen, Toyota Kata, Continuous Improvement, Process Improvement, Rapid Improvement Event, Daily Kaizen,

Contact Us

Let us know your questions, our team will contact you briefly.